Guangzhou Longxin Otomobil Parçaları Co LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Şirket Haberleri

Sertifikalar
iyi kalite Nissan Yedek Parça satış için
iyi kalite Nissan Yedek Parça satış için
Müşteri yorumları
Malları aldık ve gerçekten her şeyin iyi olduğunu takdir ettim, özellikle de beklediğim kalite. Gelecekte daha fazla iş için sabırsızlanıyoruz.

—— Rusya'dan Yaroslav

Canım gerçek bir dostsun ve müşterinle sabrın var sevgimden uzak tutuyorum sevgilim çok az şey yapabildiğin şeyi tekrar yapabildiğim için teşekkürler bu bölümü uzun zamandır sevgili arıyorum.

—— Zambiya'dan Bwalya

Merhaba Rex, paketi DHL'den aldık. Çok hızlı teslimat ve ürünler çok iyi müşteri benim çok beğenirsiniz. Bunun üzerine daha fazla talep olacak, tekrar teşekkürler.

—— Yeni Zelanda'dan David

Merhaba Sevgili, aramızdaki ilk iştir ama gerçekten her zaman aradığımız tedarikçi olduğunuzu düşünüyorum. Örnekleri aldık ve beğendik. büyük bir sipariş planlıyoruz ve yakında size geri döneceğiz.

—— Dubai'den Ahmed

Merhaba kardeşim Rex hafta sonu nasıl? Konteynırı aldık ve kalitenizi ve ambalajınızı seviyoruz, mümkünse gelecekte markanız olmak istiyoruz.

—— Zimbabve'den Evan

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Çin hakkında en son haberleri Automechanika Rusya Fuarı

Automechanika Rusya Fuarı

[2018-08-31 15:19:31]
Messe Frankfurt'un daveti üzerine, şirketimiz 27 - 30 Ağustos 2018 tarihleri ​​arasında Rusya'nın Moskova kentindeki Expocentre Sergi Merkezi'nde düzenlenen Frankfurt Uluslararası Otomobil Parçaları Fuarı'na katıldı. Fuarın ardından, Genel Müdür Rex Chan yerel ortakları ziyaret etti ve Rus otomotiv ... Daha fazla bilgi edinin
Çin hakkında en son haberleri Automechanika Dubai Fuarı

Automechanika Dubai Fuarı

[2018-05-07 14:44:00]
Auto Parts Industry Association ve Organizasyon Komitesi'nin davetlisi olarak, şirketin genel müdürü Bay Rex, 1 Mayıs - 3 Mayıs 2018 tarihleri ​​arasında Dubai'deki Automechanika Fuarı'na katıldı. Sergi sonrasında, Bay Rex, Dubai'deki yerel kooperatif müşterilerini ziyaret etti ve onlarla bir grup ... Daha fazla bilgi edinin
Çin hakkında en son haberleri Automechanika HO CHI MINH Vietnam Fuarı

Automechanika HO CHI MINH Vietnam Fuarı

[2018-04-25 10:44:27]
Organizasyon komitesinin daveti üzerine, şirketin genel müdürü olan Rex Chen, Vietnam, Ho Chi Minh Şehri, automechanika'nın sergisine katıldı. Genel müdürümüz Rex Chen, fuarda müşterilerle grup fotoğrafı çekti. Rex, Vietnam sergisinin daha iyi olacağını umuyordu! Daha fazla bilgi edinin
Page 1 of 1